КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

Black Whale ги одреди нивните селекции на производи со обезбедување на жешко продаван мебел на е-трговија.Сите овие дизајни се применети на мебелот за дневната соба, трпезаријата, спалната соба, бањата, детската соба и други.
Прочитај повеќе

Најпродавани производи

Нудиме производи за мебел кои се жешки продавачи на сите поголеми платформи за е-трговија денес, гарантирајќи дека вашиот бизнис ќе има огромен успех.
Прочитај повеќе

2008 година

КОМПАНИЈАТА

ИСКУСТВО

Ganzhou Black Whale Furniture Co., Ltd.

Black Whale Furniture е водечки производител кој интегрира истражување и развој, производство, продажба и сервис на дрвен мебел, со повеќе од 15 години искуство во индустријата и може да обезбеди едношалтерски сервис за мебел за дом и канцеларија.
》Искуство во индустријата на компанијата (повеќе од 15 години)
》Обезбедете едношалтерски сервис за производство на мебел за дом и канцеларии
》Поддршка за прилагодување
》Висока способност за истражување и развој
》Офлајн трговски саеми

 • img_ico1
  in2008 година

  Основана

 • јаунгонг
  280 +

  Вработените

 • img_ico3
  20000

  Работилници без прашина

 • img_ico2
  20000парчиња

  Годишно производство

ГЛОБАЛЕН ПРОЕКТ ЦРН КИТ

Имаме повеќе од 15 години искуство во извоз на мебел ширум светот.Наша цел е да им служиме на нашите деловни партнери со конкурентни цени и производи со висок квалитет.
Прочитај повеќе

Зошто САД

Вашиот најпрофесионален давател на решенија за е-трговија во Кина
зошто-img

Последни вести