KATEGORITË E PRODUKTEVE

Black Whale ka përcaktuar përzgjedhjet e produkteve të tyre duke ofruar mobilje me shitje të nxehtë në tregtinë elektronike.Të gjitha këto dizajne janë aplikuar në mobiljet për dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies, dhomën e gjumit, banjën, dhomën e fëmijëve dhe të tjera.
Lexo më shumë

Produktet më të shitura

Ne ofrojmë produkte mobiljesh që janë shitës të nxehtë në të gjitha platformat kryesore të tregtisë elektronike sot, duke garantuar se biznesi juaj do të ketë një sukses të madh.
Lexo më shumë

2008

KOMPANIA

EKSPERIENCA

Ganzhou Black Whale Furniture Co., Ltd.

Black Whale Furniture është një prodhues kryesor që integron Kërkimin dhe Zhvillimin, Prodhimin, Shitjen dhe Shërbimin e mobiljeve prej druri, me më shumë se 15 vjet përvojë në industri dhe mund të ofrojë një shërbim mobiljesh për shtëpi dhe zyrë.
》Përvojë në industrinë e kompanisë (Më shumë se 15 vjet)
》Ofroni shërbimin e prodhimit të mobiljeve për shtëpi dhe zyrë me një ndalesë
》Mbështetja e personalizimit
》Aftësi e lartë Kërkim dhe Zhvillim
》Shfaqjet e tregtisë jashtë linje

 • img_ico1
  in2008

  E themeluar

 • yaungong
  280 +

  Punonjësit

 • img_ico3
  20000

  Punëtori pa pluhur

 • img_ico2
  20000copa

  Prodhimi vjetor

PROJEKTI GLOBAL BALENA E ZEZE

Ne kemi më shumë se 15 vjet përvojë në eksportimin e mobiljeve në mbarë botën.Ne synojmë t'u shërbejmë partnerëve tanë të biznesit me çmime konkurruese dhe produkte me cilësi të lartë.
Lexo më shumë

Pse ne

Ofruesi juaj më profesional i zgjidhjeve të tregtisë elektronike me një ndalesë në Kinë
pse-img

Lajmet e fundit